35m2

Cozy Cottage

Salon17,18 m2
Sypialnia7,07 m2
Łazienka2,93 m2
Antresola14,17 m2
Powierzchnia użytkowa27,18 m2
Powierzchnia zabudowy34,96 m2

Bo małe jest piękne. Cozy Cottage to wyjątkowy dom z drewna klejonego GL24h firmy JAK Modules, charakteryzujący się doskonałą jakością oraz innowacyjnym podejściem do budowy. Nasza oferta wyróżnia się na rynku dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i ekologicznych materiałów, które spełniają najwyższe standardy jakości i energooszczędności.

Drewno klejone GL24h

Do konstrukcji szkieletu używamy wyłącznie drewna klejonego GL24h, zapewniając tym samym doskonałą wytrzymałość i stabilność całej struktury.

Tarcica suszona komorowo

Tarcica wykorzystywana w budowie jest suszona komorowo i czterostronnie strugana, co gwarantuje minimalne odkształcenia materiału i trwałość konstrukcji.

Płyty Fermacell® i Steico®

Poszycia stropów, ścian i dachu wykonujemy z płytek Fermacell®, cechujących się doskonałą wilgocio-odpornością, oraz płyt z włókien drzewnych Steico®, dostarczając najwyższą jakość izolacji.

Wysoka izolacyjność termiczna

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań termoizolacyjnych, współczynnik przenikalności cieplnej naszych domów wynosi nie więcej niż 0,16 W/(m2 x K), co zapewnia doskonałą izolacyjność termiczną (znacznie powyżej polskich Warunków Technicznych 2020 przewidujących U=0,20 W/(m2 x K);

Antresola

Nasze domy z drewna posiadają antresolę, co dodaje dodatkowej powierzchni użytkowej, a jednocześnie nie wymaga dodatkowych formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę.

Stan deweloperski w 2 dni

Dostarczamy domy drewniane w stanie deweloperskim w zaledwie 2 dni od momentu zamówienia, zapewniając szybką realizację projektu.

Kompletna dokumentacja do zgłoszenia

Oferujemy kompletną dokumentację, dzięki której proces zgłoszenia budowy staje się prosty i szybki.

Nowoczesna architektura

Nasze domy charakteryzują się nowoczesną i funkcjonalną architekturą, opracowywaną przez najlepszych polskich projektantów.

Ekologia i zrównoważony rozwój

Z myślą o środowisku, eliminujemy styropian (EPS) z konstrukcji, a instalacje wewnętrzne są rozprowadzane wewnątrz ścian i stropów, co przyczynia się do zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska.

Dom bez pozwolenia na budowę

Dom nie wymaga pozwolenia na budowę. Dostarczamy całą dokumentację potrzebną do zgłoszenia.

W Cozy Cottage łączymy tradycję z nowoczesnością, tworząc domy, które nie tylko spełniają najwyższe standardy jakości, ale również dbają o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Z naszymi innowacyjnymi rozwiązaniami możesz cieszyć się szybką, ekologiczną i energooszczędną przestrzenią życiową. Odkryj wyjątkowy świat Cozy Cottage i zrealizuj swoje marzenie o domu doskonałym.

Galeria

Scroll to Top