LODGE PLUS

Przedstawiamy Państwu dom LODGE PLUS by JAK Modules. Dom składa się z dwóch modułów "pod klucz", które są łączone przez naszych techników w miejscu ostatecznego przeznaczenia. Proces prefabrykacji w fabryce wynosi 99%, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość wykonania.

image
  • Powierzchnia : 80m2
  • Długość: 14m
  • Szerokość: 6,5m

Dom składa się pomieszczeń:
- pokój dzienny
- główna sypialnia z garderobą i łazienką z wanną
- druga sypialnia
- łazienka
- kuchnia na wymiar
- pomieszczenie gospodarcze

Konstrukcja z zamkniętych profili stalowych 100x100x4 zapewnia nieporównywalne z innymi technologiami przeciążenia statyczne. Całość budowana jest pod fachowym nadzorem naszych architektów.

image
image

Izolacja termiczna

Wykonana z certyfikowanej, niepalnej pianki PUR firmy BASF i EMBEPUR w dwóch technologiach (zamknięta i otwartokomórkowa) dla uzyskania najlepszej izolacji termicznej (U < 0,15W/(m2K)) i akustycznej.

Elewacja

Elewacja wykonana jest z ocynkowanej blachy BUDMAT oraz płyt Vinylit (GER), w 90% pochodzących z recyklingu. Gwarancja na elewację: 25 lat.

Stolarka okienna i drzwiowa

Standard 3-szybowy, niemieckie profile VEKA, okleinowane od zewnątrz. Od frontu balkon przesuwny z drzwiami typu PS.

Ogrzewanie/Chłodzenie

W standardzie montujemy ogrzewanie elektryczne z opcjonalnym ogrzewaniem podłogowym oraz klimatyzatory ROTENSO. W każdym z naszych domów instalujemy profesjonalny system wentylacji, aby zapewnić najlepszy komfort mieszkańców.

Wykończenie wnętrz

Do wykończenia wnętrza używamy tylko najlepszych, certyfikowanych materiałów klasy premium.

image
image

Ogólne

Ściany i sufit:
Wykonane z naturalnych paneli drewnianych pokrytych okładziną STRAMA lub boazerią Podłoga: certyfikowane panele winylowe LVT lub ROCO (75% kamienia).

Łazienki:
Panele ścienne ROCO wykonane w 75% z kamienia naturalnego, bezspoinowe. Armatura GROHE i VILLEROY&BOCH

Kuchnia:
Wykonana na wymiar, zawiasy BLUM, sprzęt AGD BOSCH/SIEMENS (piekarnik, lodówka z zamrażarką, zmywarką, płytą indukcyjną).

W zestawie:
- taras 2m x 6,5m w konstrukcji stalowej wykończony deską kompozytową
- weranda 3m x 6,5m