image

Poznaj nowy poziom budownictwa.

Nasze domy wykonane w technologii stalowej charakteryzują się dłuższą żywotnością w porównaniu z innymi rodzajami budownictwa modułowego. Wszystkie elementy są prefabrykowane przy użyciu materiałów najwyższej jakości, co zapewnia naszym klientom wysokiej jakości produkt, spełniający wszelkie możliwe walory związane z wyglądem, funkcjonalnością, ekologią i energooszczędnością w zaledwie 90 dni.

Do budowy naszych domów wykorzystujemy stalowe profile zamknięte o przekrojach 100/100, 100/60 oraz 60/40. Izolacja wykonana jest z dwóch rodzajów piany PUR- zamknięto i otwarto komórkowej. Dzięki zastosowaniu tej technologii osiągamy współczynnik 0,15 W/(m²·K) co zapewnia nam efektywność energetyczną według standardu KfW 40+.

We wszystkich naszych domach stosujemy okna trzy-szybowe w technologii ciepłego montażu. Zaletą zastosowania ciepłego montażu jest rzeczywista ochrona przed stratami ciepła. Nawet najlepszej jakości okna z doskonałymi współczynnikami termoizolacyjnymi nie zapewnią właściwej ochrony jeśli nie zostaną odpowiednio zamontowane. Dlatego chcąc odczuć realne skutki posiadania w swoim wymarzonym domu energooszczędnych okien w postaci zmniejszenia kosztów ogrzewania, wykonujemy montaż warstwowy. Powoduje to dodatkowo ochronę domu przed wilgocią i pleśnią, dzięki zastosowaniu specjalnej taśmy, tworzącej barierę od niekorzystnych czynników atmosferycznych.

Elewację wykonujemy z elementów blachy na rąbek firmy BUDMAT, która objęta jest 40 letnią gwarancją lub produktami firmy Vinylit Facade systems. Do wykończeń drewnianych wykorzystujemy suszone i impregnowane drewno sosnowe, świerkowe oraz modrzew.